KONST / Litografier / Litografi 14556146

nr 1455 6146

Ewert Karlsson EWK

(1918-2004), Sverige

Litografi, "Moder jord". Signerad, numrerad 301/350, daterad -93. Bladets mått: 45x52, oramat löst blad

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 21 mars 2022
kl 18:27:51

18/3 20:23:03 1      Vinnande bud

Ewert Karlsson EWK

Läs mer om Ewert Karlsson EWK